13 Jul 2011

Folio Folio

Knape rse mcm bnyk sngt folio yg perlu dibuat nyer.. haihh mlas tul la..
knape la skola perlu ade mende-2 nih sume..
skola , skola je la..
nape nk kne ade folio folio bengao.. nih !


one more thing.. Cikgu Najib nk bersara en akhir bulan ogos nih ?
(kesah pulakk aq.) BTW cikgu , saye xkn lpe kte-2 cikgu..
iaitu ....

10 Jul 2011

Unknown Topic

Npe aq rse die mcm da x syg kt ha ?? die mcm terime aq sbb terpakse.. urmm...
kalo aq break ngn die, die sedih ke ? kalo aq still ngn die pulakk, aq rse terhina..
ape yg aq kne bwt.. ha? ha ?ha ?

3 Jul 2011

Ooooi

adoi ! aq x leh bukak laptop da.. kne tunggu cuti.. huhuhu... x best la cmni..
ni  sume sbb result aq yg teruk !



maen pon kasi 2 jam je ,kalo aq boley tulis laju-2 x pe jugak.. ,, perghh..
berbulu la.. mecej ngn bella pon bkn nyer nk balas..
cmne aq nk stay in contact.. heee !

k la tu jee.. byer !